Якісна альтернатива- сонячна батарея

 Март 23, 2018 – 13:06

Односторонній (енергія приймається лицьовою стороною фотоелементів) фотоелектричний модуль - сонячна батарея є компонентом автономної системи енергопостачання - сонячної електростанції. Генерована ним енергія запасається в акумуляторних батареях для подальшого використання шляхом безпосереднього споживання приладами постійного струму, або перетворюється в змінний струм напругою 220 В для живлення різного навантаження змінного струму.

Якісне та професійне встановлення сонячних батарей для автономного або резервного електропостачання будинку, дачі, промислових або комерційних об'єктів за низькою та доступною ціною без переплат.

Сонячні батареї виготовлені з монокристалічних і мультикристалічних ФЕП розміром 125х125мм, 156х156мм, заламінованих між двома листами етіленвінілацетатной плівки, і захищених загартованим склом високої прозорості з лицьового боку і листом з тильного боку

Лінійка модулів на нашому сайті підібрана таким чином, щоб був необхідний і достатній вибір для компонування системи по потужності і «вольтажу»

Діодні батарейні роздільники (ізолятори) Argo Diode Battery дозволяють одночасно заряджати два або три окремих батареї від одного генератора (або зарядного пристрою) без перекоммутации батарей. Підключення до батарейних ізоляторів, наприклад, основний і стартерний акумулятори, ізольовані один від одного і розряд основної батареї не призведе до розряду стартера акумулятора для запуску двигуна. Діодні ізолятори, за рахунок використання високоефективних діодів Шотткі, мають низьке падіння напруги.

Для живлення навантажень ми використовуємо енергію акумуляторів, які в денний час заряджаються від сонячних панелей (вірніше знаходяться в так званому буферному режимі заряду). Припустимо потужність генерації сонячних панелей - 1 кВт * год. Якщо підключена навантаження в 1 кВт, вся згенерувала енергія надходить з акумуляторів через інвертор в навантаження, акумулятор не розряджаються. Якщо підключена навантаження менше 1 кВт, то невикористана енергія втрачається. Або йде на підзаряд акумуляторів. Якщо споживання навантаження більше 1 кВт, то настане момент, коли напруга на акумуляторах досягне рівня сигналу для автозапуску генератора і відбір потужності буде відбуватися нього. Енергія генератора буде «домішуватися» до альтернативного джерела. Паралельно відбуватиметься багатоступінчастий заряд акумуляторів, закінчивши який генератор відключиться

Похожие записи:

  1. Как работает машинка для набивки
  2. Тэны для котлов и водонагревателей
  3. Условия для проживания на Кипре
  4. Ігрові автомати в онлайн-форматі