Будівництво Будинку з Нуля Відео

Будинки з цегли - будуємо на століття  Октябрь 25, 2014 – 15:21

дом из кирпича Цегляні будинки мають цілу низку переваг, у числі яких - висока міцність, довговічність, здатність протистояти руйнівній дії атмосферних, геосейсміческіх і біологічних факторів.Будівництво будинків із цегли широко поширене в Росії ще й тому, що технології їх зведення добре відпрацьовані, і досить просто знайти майстрів для реалізації даного проекту.

 

Наша компанія пропонує будівництво цегляних будинків і котеджів під ключ, що відповідають усім вимогам довговічності та практичності.Крім того, ми проводимо всі етапи роботи - проектування (в тому числі - архітектурне) цегельних котеджів, розробку інтер'єрного та ландшафтного дизайну - на вищому рівні якості, з дотриманням вимог СНіПів.

 

Переваги цегляних котеджів під ключ

 

Перш, ніж говорити про будівництво цегляних будинків загалом, розглянемо всі особливості цього матеріалу.

 

Міцність. Це головна характеристика даного будматеріалу (вона маркується літерою М), яку необхідно враховувати при будівництві будинку з цегли.Якщо плануються цегляні котеджі менше трьох поверхів заввишки, слід вибирати цегла М100 - він здатний витримати навантаження 100 кг/см2.

 

Морозостійкість. Ця здатність витримувати заморозку і відтавання безпосередньо впливає на довговічність будинків з цегли (маркується літерою F).Оптимальне число циклів заморожування / відтавання для Підмосков'я - 35 (F35).Тому в цій місцевості вибирають повнотіла керамічна цегла До 100/1/35 ГОСТ 530-95.

 

Teplosbereženie. Nevysokie teplosberegaûŝie особливості - один з minusov цегли.Для їх поліпшення в процесі будівництва цегельних котеджів і дачних будинків необхідно або застосовувати додаткове утеплення, або використовувати саман.У складі цегли є повітряні прошарки, які утримують тепло. Але такі цегляні будинки будуть менш міцним, якщо товщину несучих стін не збільшити в два рази.

 

Взагалі ж перепади температури в будинках з цегли будуть незначними, якщо не допускати повного охолодження таких будов.Але якщо в зимовий час цегляні котеджі не опалювалися більше двох тижнів, їх доведеться прогрівати кілька діб.

 

Створюємо з нуля цегляні будинки

 

Перш ніж почати будівництво цегельного будинку або котеджу, необхідно провести геологічні вишукування та проектування (або вибір готового проекту).Тільки після цього починається закладка фундаменту для заміських будинків із цегли, будівельні та інженерно-технічні роботи.

Источник: www.woodh.ru

Похожие записи:

  1. Будівництво Будинку Sip Панелей Відео
  2. Будівництво Будинку з Чого Почати Відео
  3. Будівництво будинку на схилі
  4. Будівництво Будинки в Кредит