Вибір і установка септика

 Декабрь 1, 2017 – 22:08

Загальна каналізація: комплексні очисні або установка на кілька будинків . Чим вигідні комплексні очисні системи, в яких ситуаціях більше підійдуть колективні очисні споруди. Способи організації каналізації за містом.

Як правильно поставити фанову трубу . Для чого потрібна фанова труба і як її вивести на дах - розбираємося з допомогою учасників FORUMHOUSE.

Вибір і установка септика . Перш ніж задуматися про систему водопостачання і каналізації, потрібно подбати про вибір станції очистки. Супермодераторів FORUMHOUSE Вадим Паранюк докладно розповість, на чому грунтується вибір очисної споруди, і покаже на одному з прикладів.

Реалізація системи септиків. Особистий досвід . Герой цього ролика впевнений: головне в септику - наявність кисню для нормальної роботи бактерій. Він докладно розповість і покаже схему каналізації в своєму будинку, а також поділиться проблемами, які виникли через кілька років після початку експлуатації системи.

Труби для зовнішньої і внутрішньої каналізації. Рекомендації фахівців . Каналізаційні труби діляться на внутрішню і зовнішню каналізацію. Чим вони відрізняються один від одного, які мають особливості, як виробляються - розбираємося з технічним фахівцем. Автономна каналізація - найпопулярніший варіант, але важливо правильно вибрати установку.

Споруда з дровнік, літнім душем і екологічним туалетом . Щоб не витрачати площа ділянки на різноманітні будівлі, Андрій Бугайов вирішив об'єднати літній душ, дровник і туалет в одне приміщення. А щоб не засмічувати землю і свердловину нечистотами з туалету, зробив його екологічно чистим.
Теми на форумі:

Вибір очисних споруд за вихідними даними . Продумано підібране очисну споруду - запорука комфорту і спокою домовласників. Як вибрати ОС з урахуванням складу грунту і рівня грунтових вод.

Питання по проводці каналізації на ділянці, в будинку або квартирі . Як правильно розвести труби, де поставити фанові стояки та інші питання по влаштуванню каналізації та відповіді на них - в цій темі.

Про вентиляції і каналізації . Чи завжди потрібно влаштовувати вентиляцію і як правильно її організувати, щоб в будинку не було запаху - наші користувачі обговорюють в темі.

Як влаштувати каналізацію при високому рівні грунтових вод . Учасниця порталу Маріна2208 звернулася за допомогою до читачів порталу з «болючим і актуальним» питанням: який тип очищення використовувати і куди дівати воду, якщо на ділянці високий УГВ, планується постійне проживання 2-5 чоловік, а поруч у сусідів - колодязь з питною водою.

Як правильно зробити тест на поглинання води грунтом . Як правильно зробити тест на поглинання води грунтом і як правильно інтерпретувати результат, щоб грамотно організувати каналізацію.

Похожие записи:

  1. Якості пінопласта
  2. Вигідні спортивні ставки
  3. Вибір коляски для вашої дитини