Що слід продумати перед будівлею будинку котеджу? и дрель

 Декабрь 21, 2014 – 18:00

Замислившись над будівлею будинку котеджа, можна піти шляхом найменшого опору - вибрати в інтернеті або відповідному довіднику базову модель, так звану болванку. І надати їй того вигляду, який вам захочеться.

Беручись за зведення будинку, не беріть всю відповідальність на себе, як би вам не хотілося заощадити. Розділіть її з архітектором, виконробом і бригадою робітників. Техніка безпеки придумана не для анекдотів і вечорів гумору. Будь-яка, на перший погляд, дрібниця, яку упустив забудовник на самому початку роботи, може згубно позначитися на кінцевому результаті і в буквальному сенсі слова звалитися на голову. наприклад,

затіваючи будівництво котеджів, слід враховувати ландшафт, щоб вміло використовувати його особливості. Ретельно продумати потрібно не тільки розташування самого будинку, але і різних господарських прибудов, гаража, басейну, альтанки - загалом, все, що ви плануєте розмістити у дворі. Основні зони присадибної території повинні гармонійно виглядати і не заважати один одному. Дитячий майданчик, не розміщуйте поруч з басейном, краще ближче до будинку, а біля басейну добре б розташувати лазню або спортивний майданчик. Загалом, можна навіть скористатися готовими проектами будівництва будинків котеджів під ключ з інтернету, але це не позбавить вас від необхідності «приміряти» варіант до своєї ситуації.


Про дозвільної документації слід подбати завчасно, щоб не довелося в розпал робіт відволікатися на ходіння по інстанціях. Крім того, фахівці настійно рекомендують до початку робіт проаналізувати хімічний склад грунту і глибину розташування грунтових вод. Або ви плануєте ловити рибу прямо у себе на кухні, коли прийде час сезонних опадів?

Якщо ви всіма силами прагнете до фізичного і душевного здоров'я, то дерев'яний будинок - саме те, що вам потрібно. Не секрет, що дерева та вироби з них мають унікальні цілющі властивості. Завдяки сучасним технологіям цілком можливо скорегувати недоліки будівель з дерева та посилити їх переваги. Кам'яний будинок викликає в пам'яті середньовічний замок і робить акцент на престижі і високий соціальний статус власника. Можна сказати, що будинок з каменю - це предмет розкоші, а не просто будинок. Будівництво котеджів з цегли - найбільш поширена практика. Цегла володіє відмінними звукоізоляційними якостями, він пожежобезпечний, екологічно чистий і міцний. Зверніть увагу на паркан. У сенсі не тоді, коли будинок уже готовий, а набагато раніше. Якщо, звичайно, вам не хочеться двічі купувати будматеріали та інструменти. Масштабне будівництво будинків котеджів завжди привертає увагу не особливо працелюбних громадян, тому має сенс організувати цілодобову або хоча б нічну охорону об'єкта. Можна також домовитися з сусідами, щоб вони імітували присутність людей на будмайданчику. Наприклад, не вимикали світло в битовки або з'являлися у дворі час від часу.

Коли будинок нарешті готовий, варто задуматися про його захист. Варіанти - застрахувати або провести сигналізацію.

Похожие записи:

  1. Будівництво котеджів Своїми Руками Відео
  2. Будівництво Сучасних будинків і котеджів
  3. Будівництво Приватного Будинку з Чого Почати
  4. Боді масаж - особливості та переваги процедури