Будівництво Котеджі

Суд повернеться до позову про знесення котеджів у Срібному бору  Декабрь 15, 2017 – 10:56
Сучасне будівництво:

Арбітражний суд Москви в п'ятницю повернеться до позову префектури СЗАО Москви і Мосгосстройнадзора до ТОВ "Мосдачтрест" (58% належить АФК "Система", 34% - мерії столиці) про знесення котеджів у Срібному бору.

 

Срібний бір офіційно визнаний пам'ятником природи регіонального значення.Позивачі вимагають визнати споруди самовільними та зобов'язати відповідача їх знести.Раніше юрист "Мосдачтрест" представив ряд документів у справі. Суддя Андрій Гречишкін 24 вересня, на минулому засіданні, оголосив перерву, щоб сторони могли з ними ознайомитися.

 

За словами юриста "Мосдачтрест", мова йде про 12 недобудованих котеджах на третій лінії Хорошевського Срібного бору.

 

Відповідач в суді заявив, що "Мосдачтрест" намагався отримати дозвільну документацію, але префектура дала відповідь тільки через сім місяців після звернення - у червні 2009 року.У результаті компанії треба було знову отримувати містобудівний план забудови ділянки (ГПЗУ).

 

"Виходячи з логіки відповідача, можна будувати все, що завгодно, а потім отримувати дозвіл компетентних органів", - заперечив представник префектури, зазначивши, що ніяких судових актів, якими б підтверджувалася вина префектури в неподготовке акта дозволеного використання, відповідач не подав.

 

Позивач зазначив, що "Мосдачтрест" не отримав позитивного висновку екологічної експертизи.

 

Юрист департаменту природокористування і охорони навколишнього середовища Москви повідомив, що відповідач повинен був укласти з департаментом охоронне зобов'язання і погодити проект благоустрою території.

 

Юрист "Мосдачтрест" заявив, що екологічна експертиза не потрібна, якщо об'єкт відповідає раніше встановленим нормам по забудові.

 

Міська комісія з припинення самовільного будівництва уряду Москви 28 січня 2010 вирішила, що спірні котеджі мають ознаками самовільних будівель і підлягають знесенню.Префектура Північно-ЗАХІДНОГО administrativnogo район (СЗАО) bиlo rekomendovano obratitьsя до суду sootvetstvuющim село кузню.

 

"Мосдачтрест" намагався оскаржити це рішення. Як заявив у суді його представник, комісія не врахувала, що позивач намагався узгодити дозвільну документацію на будівництво, але процедура затяглася з вини міста.Юрист компанії відзначив, що в засіданні комісії "Мосдачтрест" не брав участь, що також порушує права компанії.

 

Відповідач же пояснив, що питання про знесення споруд буде вирішувати арбітражний суд, а комісія лише дала рекомендації префектурі, тому права "Мосдачтрест" порушені були.

Источник: ahgeliz-1.livejournal.com

Похожие записи:

  1. Будівництво Котеджів Брус
  2. Будівництво з дерева
  3. Будівництво Котеджів в Psd
  4. Будівництво Котеджів Відео
  5. Будівництво дачні котеджі