Будівництво Котеджів з Бруса

Свій котедж з бруса  Февраль 7, 2015 – 01:57
на будівництво котеджів Сьогодні дуже виріс попит населення на споруду найбільш екологічних дерев'яних будинків.У забудовників нерідко виникає найскладніший, напевно, питання, який матеріал краще для створення житлового будинку.
На практиці, найперспективнішим сировиною для будівництва житла зараз є екологічний клеєний брус, який більш стійкий до зношування і найбільш сумісний з різними матеріалами, застосовуваними в будівництві.У будівництві будинок з клеєного бруса - новітнє віяння, яка набула поширення і в Росії, і в західних країнах.
Брус виготовлений з хвойних дерев і проходить досить тривалий процес до повного виготовлення.Спочатку дошки просушиваются до підсумкової вологості, не більше 10%, викладаються один на одного і проклеюються.Так як сировиною є природний природний матеріал - хвойне дерево, найважливішим властивістю будинку є екологічність, і значить, будинок безпечний для здоров'я майбутніх мешканців житла, на відміну від ненатуральних матеріалів, багато з яких мають шкідливі включення і домішки.
Будинок з клеєного бруса його жителям послужить довго, тому що виготовляється з північної сосни, у якої дуже висока щільність деревини.А через обробку складами, що перешкоджають активному горінню, виходить, що найбільш пожежебезпечним є будинок з клеєного бруса. Брус має суворі, точні геометричні форми, то стіни такого будинку дуже рівні і не вимагають обробки і вирівнювання.І навіть через багато років будинок буде зберігати початковий вигляд, так як брус стійкий до деформації.

Источник: rinsvid.livejournal.com

Похожие записи:

  1. Будівництво Котеджів з Бетону
  2. Будівництво Котеджів Брус
  3. Будівництво Котеджів в Psd
  4. Будівництво Котеджів Відео
  5. Будівництво Котеджів в Пензі