Будівництво будинків котеджів в Гомелі

Проектування будинків і котеджів  Сентябрь 14, 2016 – 17:58

Проектирование домов и коттеджейСтудія архітектури та дизайну «Анте» спеціалізується на комплексному проектуванні індивідуальних житлових будинків - від ескізного до повного будівельного проекту.

 

Крім того ми відмінно малюємо дизайн інтер'єрів і створюємо проекти ландшафтного дизайну.Це дозволяє нам накопичувати великий різнобічний досвід і цілком застосовувати його у всіх проектах.

 

Ви можете замовити індивідуальний проект будинку або вибрати відповідний з каталогу типових проектів будинків, а так само інші розділи проектної документації, включаючи кошторис для отримання кредиту.

 

Наш офіс знаходиться в Гомелі. Однак ми щодня працюємо з усіма містами Білорусі та Росcии.

 

Проектирование домов и коттеджейАрхітектор (éskiznyj) проект будинку

 

Перший крок у проектуванні заміського будинку.

 

При розробці архітектурного проекту будуть враховані всі ваші побажання.Завдяки цьому стане можливою реалізація зручного, красивого, надійного і економічного будинку.

 

Ми коригуємо і допрацьовуємо проекти доти, поки не доб'ємося оптимального, повністю влаштовує Вас рішення.Ми з розумінням ставимося до того, що Вам при першій зустрічі буває нелегко сформулювати всі свої ідеї і вимоги.

 

Будівельний проект будинку

 

Конструктивні рішення

 

Конструктивні рішення включають всю необхідну інформацію для будівництва будинку: детальні креслення і вузли, виконані на підставі розрахунків, рекомендації з виробництва робіт і специфікації матеріалів.

Источник: dreambuilding.by

Похожие записи:

  1. Будівництво Будинків Проекти Котеджів
  2. Будівництво будинків і котеджів Проекти
  3. Будівництво Будинку котеджів під ключ