Будівництво котеджів Своїми Руками Відео

Будівництво будинку своїми руками  Ноябрь 23, 2014 – 08:35

Якщо ви обмірковуєте будівництво будинку своїми руками, і при цьому важко визначити, з чого краще починати, тоді інформація, викладена в даному розділі, обов'язково допоможе вам.Ми докладно розповімо про кожен етап зведення заміського котеджу, починаючи з підготовки ділянки під фундамент і закінчуючи облаштуванням даху.

 

Плануємо етапи будівництво будинку

 

Отже, ви вирішили: «Все, будуємо будинок своїми руками!».Головне при цьому спочатку правильно організувати будівельний процес - це дозволить заощадити як час, так і кошти на будівництво.Як відомо, сучасний заміський будинок являє собою складне і дороге спорудження.Щоб його звести, необхідно, поряд з резервом вільного часу і матеріальними можливостями мати чітко сформоване уявлення про те, що саме і як будувати.Підбираючи проект майбутнього будинку, його обсяг, внутрішнє планування, визначаючи матеріали, конструкції, ступінь інженерного оснащення, необхідно все ретельно обміркувати.

 

Коли проект обраний, його необхідно відкоригувати щодо місцевих умов, після чого можна приступати до заготівлі всіх необхідних будматеріалів.

 

Завдяки тому, що на сьогоднішній день у сфері малоповерхового будівництва знято низку обмежень, індивідуальний забудовник придбав широкі можливості щодо спорудження заміських будинків.Також цьому сприяє і значне збільшення виробництва необхідних для будівельних робіт матеріалів, їх вільний продаж, а також спрощення системи відводу земельних ділянок під будівництво та узгодження проектів приватних житлових будинків.

 

В чому вигода будівництва будинку своїми руками?

 

На підтримку вашого наміру відзначимо наступний факт: за розрахунками експертів, здійснюючи будівництво будинку своїми руками, можна зменшити загальні витрати майже на 30%.

 

Сподіваємося, ви подумки знову вигукнули: «Будуємо будинок своїми руками!»

 

Вимоги для будівництва заміського будинку

 

Будь заміський будинок, споруджуваний у конкретному регіоні, зобов'язаний відповідати певним вимогам.Практично всі конструкції (фундаменту, цоколя, вікон, дверей, стін, даху) повинні враховувати клімат, характер грунту на ділянці, вітрову характеристику місцевості, атмосферні дії, глибину залягання підземних вод, рельєф території і т.д.

  Ремонт квартиры своими руками

Источник: www.gvozdem.ru

Похожие записи:

  1. Будівництво Котеджів Новоріжское Шосе
  2. Будівництво щитові будинки Своїми Руками Відео
  3. Будівництво Котеджів та Будинків Відео
  4. Будівництво Котеджів Своїми Руками Відео