Будівництво Будинку Фотозвіт

Будівництво будинку фотозвіт (с.Городна, Лохвицький район)  Июль 3, 2014 – 05:58

Спочатку нам замовили виготовлення фундаменту під каркасний будинок (130 км по Новорязанскому шосе), але під час ведення робіт замовники, збираючи інформацію і розмірковуючи, прийшли до висновку, що будинок вони будуватимуть з газосилікатних блоків з облицюванням цеглою.
Каркасний будинок має насправді дві переваги перед кам'яним - він дешевше і будується швидше.Але в нашому варіанті терміни були не на першому місці, а облицювання цеглою, між іншим, теж робиться не швидко.
Та фірма, яка повинна була будувати каркасний будинок, чомусь викотила таку ціну за будівництво, що різниця вартості між каркасним з дерев'яними перекриттями і газосилікатного з бетонними перекриттями була незначною.У результаті ми стали будувати будинок з блоків з облицюванням цеглою по проекту дерев'яного будинку.Довелося вносити деякі зміни в проект.  
Договір на фундамент був укладений на початку травня, жоден із сусідів не дав електрики, воду давали технічну і то зі всілякими застереженнями.Але не дивлячись на ці труднощі, фундамент був виконаний якісно і в строк, що стало додатковим аргументом для укладення договору на будівництво будинку саме з нами.

 

***

 
 

Розмітка, заливка пальового поля.Крок паль приблизно 1500 мм, він залежить від конфігурації фундаменту, обов'язково треба робити палі на кутах і перетинах, і відстань між палями повинно бути не більше 1700 мм.

 

Заливка ростверку. Бетонний ростверк свайно-стрічкового фундаменту був залитий в другій половині травня.Щоб не було усадочних тріщин, ростверк накритий плівкою і залишений для набору проектної міцності на два тижні.

Источник: www.tvoystroy.ru

Похожие записи:

  1. Будівництво Будинку з Нуля Відео
  2. Будівництво Будинку з Чого Почати
  3. Будівництво Будинки на палях
  4. Будівництво Будинки в Кредит