Побудувати свій найкращий, милий і улюблений будинок

 Февраль 8, 2015 – 20:28

Ви, нарешті, зібралися духом, думками і, головне, фінансово і вирішили побудувати свій найкращий, милий і улюблений будинок. Але що робити - на ринку стільки пропозицій і все «найкращі». Як же вибрати те, що підійде тільки вам?
Вихід - опитати друзів, які вже є власниками власних будинків, але ось в чому заковика - «кожен кулик хвалить своє болото», тому це джерело інформації не можна назвати об'єктивним.
Наступний крок - інтернет і книги, але обсяг інформації настільки величезний, що на вивчення та обробку піде ох як багато часу.
Далі відвідування різних будівельних організацій, де буде пропозиція базових комплектацій за мінімальну ціну, ну і продовження 1 варіанту.
Ми не ставимо собі за мету вчепитися в вас і якими шляхами і укласти договір тільки у нас - нам важливо допомогти вам визначитися з вибором і ніколи не шкодувати про час, проведений у нас.
Тому у нас ви отримаєте повну інформацію про плюси і мінуси всіх технологій будівництва, представлених на ринку, їх порівняльні характеристики, отримаєте допомогу в проектуванні вашого ні на що не схожого і комфортного тільки для вас вдома. А подальший вибір залишиться тільки за вами.

Комфорт для вашого бюджету
Замовляючи будівництво будинку у нас, ви отримуєте надійний і комфортний будинок за найвигіднішими цінами. На даний момент каркасна технологія - сама економічна з усіх інших представлених на ринку, що ні як не позначається на основних характеристиках будинку, а в деяких характеристиках їй немає рівних. А як мовиться у відомій рекламі: «Якщо немає різниці, навіщо платити більше». Наші пропозиції найбільш вигідні по співвідношенню «ціна-якість».
Комфорт в організації будівництва
Скажімо простіше: «Вам потрібно тільки бажання мати свій власний будинок, а все інше зробимо ми». Якщо ви вже будували собі будинок, то немає сенсу розповідати вам про всі труднощі, пов'язаних з цим процесом в пошуках проектної організації, у пошуках будівельної бригади, в постійному контролі цієї самої бригади, у пошуках матеріалів і їх закупівлю, а про емоційних переживаннях і витрачений часу я взагалі промовчу. Якщо не будували самостійно, то і не треба пробувати - будь-яка справа краще довірити професіоналам, тоді будівництво буде для вас не жахом, а приємними буднями.
Наша компанія готова і здатна взяти на себе всі організаційні та виконавчі питання, пов'язані з будівництвом вашого будинку, виконати весь комплекс робіт від проектування до пристрою доріжок та газонів на вашій ділянці. Від вас - тільки бажання.
Комфорт у використанні вашого часу
Ми цінуємо час, так як час - це наш єдино важливий життєвий ресурс, який, на жаль, не заповнимо. Тому всі процеси у нас відпрацьова до автоматизму з однією тільки метою - зменшити витрати цього найважливішого ресурсу.
Будівництво будинку під ключ займе не більше 4 місяців. Ви можете спокійно планувати свою поточну життєдіяльність виходячи з цього терміну і не витрачати час на організацію і контроль робіт. Ви можете замовити будинок взимку і в травні вже відпочивати в своєму новому будинку, а не провести все літо в будівельних клопотах.
Комфорт в проживанні
Наші будинки найбільш екологічні: всі матеріали, які ми використовуємо, мають відповідні сертифікати, наші будинки дихають і мають свій мікроклімат. Проживаючи в такому будинку, ви можете не хвилюватися за своє здоров'я і здоров'я ваших близьких.
Ще один, напевно, найважливіший аспект - величезна економія на опаленні при подальшій експлуатації вашого будинку - у каркасного будинку мінімальні тепловтрати. Як було доведено науково, каркасний будинок повністю окупає себе за 25 років на економії від опалення. При бажанні щось оновити достатньо буде просто його пофарбувати, а якщо раптом захочете поміняти зовнішню обшивку то це займе у вас не більше 2 тижнів і мінімальні фінансовий витрати, і у вас абсолютно новий будинок (для сусідів). А наша гарантія (на 5 років) забезпечить вам спокійне проживання і відсутність переживань.

Похожие записи:

  1. Преимущества защитной обуви для работников
  2. Будівництво Котеджів і Індивідуальних Будинків
  3. Як правильно вибрати автомобіль для поїздки