Будівництво Котеджів з бруса і колоди

Проекти дерев'яних будинків - вічна класика  Апрель 7, 2014 – 05:59

 
Готові проекти будинків

 

Проекти будівель

 
Багато хто не розглядають проекти дерев'яних будинків, вважаючи, що вони пожежонебезпечні, складні в будівництві та дороги.Однак сучасні технології, за якими реалізуються проекти дерев'яних будинків, дозволяють позбутися від більшості з цих недоліків.Створюючи проекти дерев'яних будинків, архітектори можуть використовувати декілька типів цього природного матеріалу.У першу чергу, матеріал, з якого виконуються такі проекти будинків, - оциліндрованої колоди.Він найбільш повно відповідає нашому уявленню про зовнішній вигляд сільського будинку.Але сьогодні все частіше зустрічаються проекти будинків з бруса. Проекти будинків з бруса відрізняються великою різноманітністю: брус може бути профільованим, струганою, клеєним, і кожен тип бруса має свої переваги.Проекти будинків з бруса - прекрасний вибір як з економічної, так і з практичної точки зору. Дешевше вам обійдуться тільки проекти дерев'яних будинків каркасного типу, прекрасно зарекомендували себе як дачні будиночки та будинки для сезонного проживання.

 

Проекти будинків 1 - 15 з 153

1 2 3 4 травень | »| кінець  
1 2 3 4 травень | »| кінець  
днів
 
 
Останні проекти будинків
 
Нові проекти будинків
 
 
Проект місяці
 

Визначення площ

Розрізняють чотири типи площ, характерних для кожного з проектованих будинків:  

Площа забудови - це площа, обмежена зовнішнім контуром будинку на рівні першого поверху; це практично площа, яку представляє проекція будинку на кресленні проекту благоустрою земельної ділянки.

 

Загальна площа - це площа всіх поверхів будинку в зовнішньому контурі стін і всіх елементів, що виходять за межі кубатури даного об'єкта, т.е. тераси, зовнішні сходи, балкони, склепінні галереї, спускні доріжки до гаражів і т.п.

 

Источник: parthenon-house.ru

Похожие записи:

  1. Будівництво Котеджів під Замовлення
  2. Будівництво Котеджів для Продажі
  3. Будівництво Котеджів в Орєхово Зуєво