Котеджі з дерева недороге задоволення

 Март 31, 2015 – 12:42

Котеджі з дерева хоча й не витіснили всюди цегляні будівлі, тим не менше, продовжують користуватися стабільним пропсом, який зростає в міру того, як удосконалюються технології обробки деревини. Натомість звичайних нерівних колод зараз будівельні організації пропонують будівництво котеджів з оциліндрованих колод. Дешевий сирої брус витісняється якісним клеєного бруса, виготовленим за фінською технологією. Застосування сучасних технологій дозволяє зробити дерево практично вічним без значного подорожчання вартості будівництва.
Котеджі з дерева мають наступні переваги:
Доступність. Хороший котедж з бруса або колоди обійдеться дешевше, ніж цегляний будинок. Найдешевші будинки будуються зі звичайного бруса природної вологості. Правда, тут важливо відзначити, що таке будівництво не користується великою популярністю, так як сирий брус вже після першої зими значно розсихається і стіни доводиться конопатіть. Для будівництва котеджів з дерева більш кращі такі матеріали як оциліндровану колоду, профільований або клеєний брус.
Зручність. Котеджі з дерева зручні тим, що підходять як для регулярної експлуатації в якості повноцінного житла, так і для використання у вигляді дачного будиночка, який взимку не опалюється. Дерево, на відміну від цегли, можна по багато разів заморожувати і розморожувати і при цьому воно не змінить своїх властивостей.
Швидкість будівництва. Для того, щоб звести цегляний будинок потрібно, як правило, не один рік. Пов'язано це не стільки зі швидкістю роботи майстрів-мулярів, скільки з необхідністю витримувати фундамент, який повинен осісти, щоб на кам'яних стінах потім не з'явилися тріщини. Для дерев'яних будівель, особливо що зводяться з бруса або по панельній технології, такий фундамент не обов'язковий. Так що котеджі з дерева зводяться в короткі терміни без втрати якості і надійності.

Ну і звичайно котеджі з дерева дарують людині, яка живе за містом, дивовижну атмосферу. Цей натуральний матеріал асоціюється з теплом і затишком, тому якісно побудований будинок з бруса або колоди буде розташовувати до спокійного відпочинку і розслабленню.

Похожие записи:

  1. Проблема неправильної роботи обладнання
  2. Ринок опалювального обладнання
  3. Будівництво Котеджів під Замовлення