Будівництво щитові будинки Своїми Руками Відео

Щитова лазня своїми руками  Май 25, 2014 – 12:53

Вибір матеріалів для будівництва лазні залежить від безлічі факторів.Якщо вам не потрібно монументальна споруда, здатне прослужити багато десятиліть, а просто хочеться мати можливість попаритися на власній ділянці вже найближчим часом, ідеальною для вас буде щитова лазня - своїми руками її можна спорудити всього за пару тижнів.Завдяки відносній легкості конструкції таке будівництво не потребує закладці потужного фундаменту.Та й сам процес зведення не вимагає спеціальних навичок. Не можна сказати, що з ним впорається абсолютний новачок, але якщо у вас є хоч якийсь досвід, така задача вам «по плечу».

 

Vzvešivaem «за» і «проти»

 

Головне dostoinstvami цей вид лазні може сміливо називати швидкість і зведення otnositelnuû deševiznu.До недоліків же ставиться порівняно короткий термін служби. Якщо лазня зі зрубу прослужить вам все життя, то щитової вистачить на 10-15 років.Однак якщо додатково зміцнити каркасні стійки і правильно обробити деревину, можна продовжити термін її служби на пару десятиліть.

 

Вибираємо проект щитової лазні

 

Вибираючи проект лазні для своєї ділянки, слід брати до уваги такі чинники:

 
   
 • Розмір лазні.Він залежить від того, скільки чоловік будуть паритися тут одночасно.
 •  
 • Кількість номерів. При бажанні, хром парна і predbannika Ви можете розмістити тут nebolšuû вітальні або більярдна.
 •  
 • Оригінальність проекту. Всі підприємства, що займаються виготовленням щитових будівель, пропонують своїм клієнтам каталог типових проектів.Безумовно, ви завжди можете замовити розробку та виготовлення лазні за вашими власними кресленнями, але коштувати вона буде на 30-50% дорожче, ніж типова тієї ж площі.
 •  
 

Потрібно враховувати, що у вартість типового проекту, як правило, входить доставка та збирання конструкції на вашій ділянці.Однак якщо ви вирішили що вам цілком під силу самостійно зібрати такий нескладний конструктор, як лазня щитова, ціна значно зменшиться.

 

Пристрій фундаменту

 

Невелика вага конструкції дозволяє встановлювати її на стовпчастий фундамент.Кількість стовпів залежить від розміру лазні і її ваги. У будь-якому випадку стовпи повинні бути під кутами будівлі, під краями внутрішніх стін і в місцях їх перетину.

Источник: strport.ru

Похожие записи:

 1. Будівництво Будинку Sip Панелей Відео
 2. Будівництво Котеджів та Будинків Відео
 3. Будівництво щитові будинки Відео
 4. Будівництво котеджів Своїми Руками Відео
 5. Будівництво Будинку з Чого Почати Відео