Будівництво Котеджів Готові Проекти

Проекти дерев'яних будинків  Декабрь 3, 2014 – 11:06

Проектирование коттеджей из бревна и бруса Вигадка дорожче роботи!

 

Проекти дерев'яних будинків, котеджів, представлені в нашому каталозі, найбільш повно відображають сучасні переваги в архітектурі заміської нерухомості.

 

Особливості проектування дерев'яних будинків

 

Проектуючи дерев'яні котеджі з колоди, бруса профільованого або клеєного, необхідно пам'ятати, що робота з деревом має свої особливості.Грамотно спроектовані заміські котеджі можна звести недорого.Технологія складання будинків продумується на стадії проектування, що дозволяє уникнути зайвих витрат при виготовленні і монтажі деталей з оциліндрованих колод, зберігши невисокі ціни на готові котеджі.

Всі деталі виготовляються на заводському обладнанні, тому помилки в проекті здатні зробити неможливою збірку будинків, значно збільшивши вартість.

Проектна документація для зведення котеджу включає в себе документи: ескізний проект, специфікації всіх елементів (побревновка), технологічна карта збірки.Ескізні проекти будинків містять повну інформацію про те, яким має бути будова в процесі і після закінчення всіх робіт, є документом, який необхідно подавати в державні установи для офіційної реєстрації споруди.Щоб виготовити домокомплект на виробництві, потім зібрати безпосередньо на ділянці, необхідна докладна технологічна карта.

 

Готові типові або індивідуальні?

 

Як вибрати проект.

 

Ми проектуємо будови на замовлення, відповідно до вимог замовника.Але індивідуальне проектування далеко не просте завдання і не дешева.Набагато простіше вибрати готовий типовий проект, який вже не раз реалізовувався.

 

Проектирование коттеджей в стиле шалеУ нашому каталозі представлені готові типові дерев'яні будинки і лазні, котеджі від журналу або Брюс (профільованого і клеєного) Raznoje просторі при будь-якому своєму бюджеті - на nebolših затишний стиль domikov альпійського шале шикарний щоб Теремів і будинків у класичному російською стилі: odnoétažnye і двоповерховим, з і горище з мезоніном, з гаражем та сауною (з басейном), так vtorym світі і пристані, з cokolnym поверсі і з ламаною дахом.

Проекти дерев'яних будинків з колоди більше 200 кв.м.

 

Вибираючи з готових типових проектів ви можете відразу побачити результат після закінчення всіх робіт - Ваш майбутній будинок не тільки на фото, але "в живу".Готові проекти заміських будинків з дерева досконально опрацьовані.Ми можемо організувати поїздку на майданчик, щоб ви побачили уже збудований об'єкт, оцінили його розміри, якість робіт і матеріалів.У готовий проект ми внесемо необхідні зміни за вашими побажаннями безкоштовно.

Источник: www.skazka-dom.ru

Похожие записи:

  1. Будівництво Котеджів в Розстрочку
  2. Будівництво Котеджів Проекти
  3. Будівництво Котеджів в Севастополі
  4. Будівництво Котеджів Новоріжское Шосе
  5. Будівництво Котеджів для Продажі