Будівництво Котеджів Новоріжское Шосе

Новоризьке шосе визнано найбільш однорідним по забудові  Декабрь 15, 2017 – 10:56
Котеджі Новоризьке шосе

Новоріжское шосе - одне з найпопулярніших підмосковних напрямків.Інтерес до нього з'явився на початку 2000-х років, в той час тут будувалися в основному дорогі селища.

 

Але поступово пропозицію розширювалося - з'явився і бізнес-клас, і справжнісінький економ - насамперед за рахунок «далеких дач».Сьогодні можна сказати, що цей напрямок успішно пережило кризу - воно продовжує залишатися лідером пропозиції і продажів.

 

За даними ріелторів, до 25 - 30% потенційних покупців цікавляться саме Нової Ригою, пише журнал www.metrinfo. ru у статті «Новоризьке шосе: 140 селищ - еліта, бізнес та економ; ближні і далекі дачі; швидка траса; хороша екологія, однорідний соціальний склад ».

 

Сьогодні Новоризьке шосе представлено на ринку 69 котеджними селищами, 50 селищами з ділянками без підряду, 21 селищами таунхаусів, трьома заміськими житловими комплексами.

 

Новоріжское шосе - саме однорідне по забудові, на ньому розташовані переважно селища бізнес-класу.Їх частка на відстані до 30 км від МКАД складає 93%. На комплекси класу де-люкс доводиться не більше 5%.А на відстані понад 60 км від МКАД можна знайти і пропозиція економкласу ».

 

Середня вартість квадратного метра котеджів на первинному ринку по Новоризькому шосе в кінці року відзначалася на рівні - 94 тисяч, таунхаусів - близько 86 тисяч рублів.Такі дані «Дослідження ринку котеджних селищ Підмосков'я за 2009 - 2010 роки», яке провів аналітичний центр «Індикатори ринку нерухомості».До 15 км від МКАД середня ціна метра котеджного житла становить близько 142 тис.руб., а за 100 км показник падає в 3, 6 рази - до 40 тис. руб.

 

На відміну від Рублево-Успенського шосе на Новоризькому цілком вільно можна придбати ділянку без обов'язкового підряду на будівництво в організованому котеджному селищі.Так, в ближньому поясі максимальна ціна ділянки без підряду становить $ 36, 62 тис.за сотку. Середня ж ціна ділянки без підряду на відстані до 30 км становить близько $ 25 тис.для Сотки.

Источник: ahgeliz-1.livejournal.com

Похожие записи:

  1. Будівництво Котеджів з бруса і колоди
  2. Будівництво Котеджів Готові Проекти
  3. Будівництво Котеджів в Севастополі