Якщо вам потрібен надійний будинок швидко - каркасні будинки за канадською технологією

 Май 4, 2015 – 10:31

Будівництво панельно-каркасних будинків за канадською технологією є на сьогоднішній день не розкішшю, а доступним втіленням мрії. Економічна вигода і якісний міцний будинок привертають увагу багатьох охочих побудувати своє житло.

Унікальність технології обумовлена тим, що за мінімум фінансових вкладень людина отримує будинок, в якому буде панувати комфорт і затишок. Такі будинки вже давно перевірені жителями нашої країни та інших країн, для яких подібне житло стало не просто економічним порятунком, а й можливістю щодня насолоджуватися його корисними споживчими властивостями.

Недорого побудувати заміський будинок, який би відповідав усім параметрам міцності, був стійкий до різних кліматичних зон Росії і був естетично красивим, на сьогоднішній день не проблема.


Чому будівництво панельно-каркасних будинків за канадською технологією лідирує?

Відповідь на це питання дуже проста. Будинки, що зводяться за цією методикою, відрізняються підвищеними властивостями комфортності та економічною вигодою вкладення коштів. Це можливість за невисоку ціну придбати будинок, виконаний за вашим індивідуальним проектом. Він матиме всі важливі властивості, які бажані у плануванні, площі і зовнішньому вигляді. Можна не просто побудувати недорогий заміський будинок, а побудувати його так, як завжди хотілося.

Економія зведення будинку полягає в усьому - у можливості не використовувати будівельну техніку і дорогий фундамент; у швидкому виробництві сип-панелей і відсутності помилок в розмірах, у швидкій збірці конструкції, а значить і економії на оплаті праці робітників.

При будівництві панельно-каркасних будинків за канадською технологією потрібно всього 2-3 місяці, для здачі будинку в експлуатацію, і це навіть взимку. Така швидкість обумовлена можливістю оперативно збирати стіни будівлі, ставити будинок на гвинтовому фундаменті, що відповідають при цьому всіма параметрами якості.

Немає необхідності витрачати кошти на додаткову обробку стін через їх рівності, досить вибрати матеріал для оздоблення внутрішніх та зовнішніх поверхонь

Велика економія чекає господарів і під час експлуатації будинку. У зимовий період на опалення будинку йде на 75% менше коштів порівняно з обігріванням цегляного і бетонного будинку.

Похожие записи:

  1. Будівництво будинку котеджу не місце для непродуманих експериментів и умягчение воды
  2. З чого складаються розцінки на будівництво каркасного будинку и ремонт ноутбуков asus
  3. Найнадійніший спосіб покупки квартири на етапі здачі будинку.