Проекти Котеджів з профільованого бруса

Будівництво будинків з профільованого бруса - будинок з профільованого бруса коштує недорого  Октябрь 21, 2014 – 12:09

Профільований брус - будівельний матеріал, який практично не має недоліків.Він проявляє чудові властивості як під час зведення будинку, так і в процесі його експлуатації.А все тому, що в ньому найкращим чином поєднуються характеристики, задані природою, з тими, які створені людиною.

 

Вірніше, не людиною, а машинами, адже саме у виробничих умовах брус профілюється, в результаті чого створюється система «шип-паз», а будівництво будинків з профільованого бруса відбувається шляхом використання так званого лабіринтового замку.

 

Якщо говорити простіше, то профільований брус - це не звичайний брус з рівними сторонами, а будматеріал, у якого гладкими є тільки бічні сторони.Нижньої і верхньої стороні в свою чергу надається особлива форма, яка ідеально підходить для зчеплення з верхнім або нижнім брусом.

 

Будинки з профільованого бруса - це сверхекологічние будови, оскільки будівельний матеріал для їх зведення складається виключно з деревини. Ні клею, ні будь-яких інших домішок для виготовлення профільованого бруса не використовують.

 

Крім того, для будинків з профільованого бруса характерна низька теплопровідність, яка забезпечується як властивостями дерева, як будматеріалу, так і повною відсутністю зазорів між брусом.І справа тут не тільки в тому, що профільовані поверхні краще затримують потоки холодного повітря.Вода також не проникає в стіни будинку з профільованого бруса, отже, такі стіни не схильні до гниття і не втрачають природно низьку теплопровідність з плином часу.

 

Як і у випадку з іншими дерев'яними будинками, будови з профільованого бруса зводяться в кілька етапів (проектування, влаштування фундаменту, зведення стін, усадка, облаштування покрівлі, монтаж дверей і вікон, підведення комунікацій, оздоблювальні роботи).

 

Чи можна на якомусь із етапів заощадити? Наполегливо не радимо при складанні плану економії зачіпати етапи, пов'язані з фундаментом і стінами.Втім, на стінах теоретично можна заощадити, вибравши профільований брус з більш високою вологістю.У цьому випадку ви можете отримати будинок з профільованого бруса недорого, але будьте готові забути про економію іншого важливого чинника - часу.На етап усадки його знадобиться набагато більше, ніж у випадку з попередньо просушеним брусом.

Источник: lps-dom.ru

Похожие записи:

  1. ​Переваги будинків з профільованого бруса
  2. Будівництво Котеджів з профільованого бруса
  3. Проекти Котеджів з керамзитного Блоків