Будівництво Приватного Будинку з Чого Почати

Кредит на будівництво приватного будинку  Октябрь 5, 2014 – 02:55

Статистика выдачи кредитов На сьогоднішній день більшість населення країни намагається схилятися ні до купівлі квартир у багатоповерхових будинках, а до будівництва приватного будинку.Дійсно, мати свій власний будинок - це все одно, що жити так, як хочеш ти, а не сусіди.

 

Безумовно, зрозуміло, що будівництво приватного будинку - справа не проста і досить витратне, адже все будівництво необхідно буде починати буквально «з нуля».І нерідко у багатьох бажаючих побудувати свій будинок для організації такого заходу просто недостатньо наявних фінансових запасів.У такому випадку на допомогу може прийти кредит на будівництво приватного будинку.

 

Види кредитів на будівництво приватного будинку

 

Кредит на приватне будівництво в Росії практикується вже досить таки давно.  

 • Користувальницький кредит займає друге місце за схваленню банками заяв на видачу кредиту.Однак у порівнянні з цільовим кредитом користувальницький кредит має трохи менші переваги.По-перше, через те, що процентна ставка по ньому трохи більше і по-друге, через те, що сума кредиту за призначеною для користувача кредитом дається завжди менше, ніж за цільовим.
 •  
 • Іпотечний кредит вважається найбільш оптимальним варіантом при будівництві власного будинку, так як має найменшу процентну ставку в порівнянні з двома описаними вище видами кредитів.Однак отримати такий кредит не так-то просто, а про це як раз буде розказано нижче.
 •    

  Відзначимо, що для успішного отримання того чи іншого виду кредиту кожен позичальник повинен володіти хорошою кредитною історією.І якщо кредитна історія зіпсована всілякими простроченнями, то розраховувати на отримання нового кредиту для будівництва приватного будинку, в принципі немає ніякого сенсу.

   

  Як ми вже сказали, іпотека під будівництво приватного будинку є найбільш вигідним рішенням для даного випадку.Незважаючи на те, що даний вид кредиту з'явився в портфелі пропонованих послуг банків порівняно недавно, він користується вельми гарною популярністю.

  Источник: www.it-nv.ru

  Похожие записи:

  1. Будівництво Каркасного Будинки в Розстрочку
  2. Будівництво Каркасного Будинки з Нуля
  3. Будівництво Будинку з Чого Почати
  4. Будівництво котеджного селища з Чого Почати
  5. Будівництво дачного будинку з Чого Почати