Будівництво Будинки на палях

Будівництво фундаменту будинку на гвинтових палях.  Январь 25, 2015 – 22:04

На думку експертів, гвинтові палі є кращим фундаментом для дерев'яних будинків.Ця технологія не тільки заощадить гроші замовника, але і скоротить час, який знадобиться на споруду заміського будинку.Наприклад, каркас для 6-8 м. будинку буде зводитися всього 2-3 дні, а вже на 4 день, можна починати зводити сам будинок.Більш детальну інформацію ви можете дізнатися, подивившись статтю.

 

Під час будівництва будинку з оциліндрованих колод особливе значення мають споживчі властивості цього матеріалу.Природні якості деревини унікальні в своєму роді, оскільки мають низьку теплопровідність і високу стійкість до хімічних агресивних середовищ. деревянные дома на винтовых сваяхБільше того, через свою невеликий щільності, будівництво будинку з оциліндрованих колод не потребує спеціального фундаменті.Але ось який фундамент краще всього використовувати ви дізнаєтеся у статті.

 

Що таке клеєний брус, напевно, знають усі, але от у чому його переваги відповісти може не кожен.По-перше, хочеться відзначити високу якість поверхні брусів, яке досягається шляхом шліфування і обробки. Дома на винтовых сваях из клеёного бруса-друге - це стабільний розмір кожного бруса, що максимально скорочує втрати під час будівництва.І, по-третє, це міцність будівельного матеріалу і термін його експлуатації.Більше інформації дізнайтеся у статті.

 

Легкі сталеві конструкції, або як їх в народі ще називають ЛСТК, мають чудове властивість - простота у використанні.Більш того, низька теплопровідність матеріалу дозволяє з мінімальними втратами експлуатувати будівлі за їх призначенням.А з використанням нових технологій, можлива ще й підгонка всіх розмірів за бажанням замовника.Що в результаті дає додаткову міцність і стійкість конструкції, а також не дає...

Источник: vint-stroy.ru

Похожие записи:

  1. Будівництво Будинок під Ключ Ціна
  2. Будівництво Котеджів в Пензі
  3. Будівництво Будинку з Чого Почати
  4. Будівництво будинку на схилі
  5. Будівництво Будинки в Кредит