Будівництво Будинку Дачний Відповідь

Дачні проблеми в питаннях і відповідях «  Июль 24, 2014 – 10:29
Hqdefault.jpg

«Комсомолка» зібрала сім найпоширеніших проблем дачників і попросила начальника департаменту нерухомості, будівництва та земельного права адвокатської контори «Коннов і Созановський» Віталія Правдюк і адвоката по земельних справах, президента ТОВ «Аурум і Юстас» Артема СЕРЕДУ розповісти, як з ними боротися.

 

Чимало українських дачників об'єднані спільною проблемою.Кілька років тому багато садові товариства «насильно» перереєстрували в обслуговуючі кооперативи, що загрожує дачникам втратою ділянок.Природно, самі господарі фазенди дізнаються про це далеко не відразу.

 

Артем Середа: - Усі питання, пов'язані з реорганізацією дачних кооперативів, вирішуються на загальних зборах учасників кооперативу.У статуті садового товариства чітко прописано, який кворум має бути дотриманий, щоб збори вважалося легітимним і могло приймати відповідне рішення з реорганізації.

 

Якщо кворум не дотримано, рішення про перереєстрацію незаконно.У цьому випадку, а також у разі, якщо реорганізація садового товариства проведена без відома учасника, останній має право звернутися до суду з позовною заявою про:

 

* визнання незаконним рішення про реорганізацію;

 

* визнання незаконним зборів, на якому приймався питання про реорганізацію.

 

Хороші сусіди - це щастя, а погані - справжнє стихійне лихо! Уявіть ситуацію: ви приїхали на дачу і виявили, що ваш ділянка стала набагато менше - сусід без жодного докору сумління самовільно «пересунув» паркан.

 

Артем Середа: - Усі питання визначення меж земельних ділянок вирішуються в судовому порядку.До позовної заяви потрібно прикласти геодезичні вимірювання або взяту в Державному комітеті земельних ресурсів викопіювання з Єдиного державного реєстру земель (порівняльну викопіювання земельних ділянок).За рішенням суду в присутності державного виконавця буде проведена межа земельних ділянок та встановлено паркан.

 

Ще минулого літа ваші діти могли спокійно ходити на озеро купатися і засмагати, а сьогодні підходи до водоймища надійно перекриті високим парканом.Навівши довідки, найбільш допитливі дачники дізнаються, що озеро на 49 років відведено в оренду і тому відтепер є приватною власністю.

 

Питання: Які дії потрібно зробити, щоб озеро знову стало місцем громадського користування?

Источник: mosyakin.livejournal.com

Похожие записи:

  1. Будівництво Будинків Проекти Котеджів
  2. Будівництво Будинку Sip Панелей Відео
  3. Будівництво Будинку з Нуля Відео
  4. Будівництво Будинку з Чого Почати
  5. Будівництво Будинку котеджів під ключ