Будівництво Котеджів Ленобласть

Заміське будівництво від ПетроСтіль  Январь 7, 2015 – 19:40

строительство коттеджей под ключПетроСтіль - девелопер на ринку заміської нерухомості з 20-річним стажем.Пріоритетним напрямком діяльності компанії є будівництво заміських будинків в Ленінградській області.Компанія спеціалізується на реалізації проектів сегмента elite і de luxe, виконуючи повний спектр робіт від проектування і будівництва котеджів до продажу та подальшої експлуатації.
Починаючи з 2006 року ПетроСтіль здійснює будівництво котеджів під ключ.
Перші такі об'єкти були представлені в комплексі «Високі ялини».Його відкриття позначило зростання компанії і послужило новим витком розвитку. строительство коттеджей в СПбПотрібно сказати, що будівництво котеджів під ключ - складний, трудомісткий процес, що вимагає значного досвіду та знань у цій області.    

Будівництво котеджних селищ в Ленінградській області

 

строительство загородной недвижимостиБудівництво котеджів в Ленобласті є пріоритетним напрямком.Представляємо вашій увазі деякі з наших проектів:

 

.Новий котеджне селище класу De Lux. До створення комплексу були залучені провідні світові архітектори з Фінляндії та Італії.Проект об'єднав кращі розробки і накопичений досвід будівництва котеджних селищ.На сьогоднішній день продаж індивідуальних заміських котеджів у Медовому відкрита, більш докладно ознайомитися з характеристиками селища ви можете на нашому сайті або за телефоном відділу продажів (812) 327 44 11.

 

. Мультиформатний селище в передмісті Санкт-Петербурга, де житлова нерухомість представлена ​​кількома типами: квартири, таунхауси, котеджі.Будівництво котеджів здійснюється в декількох варіантах - 120 м2, 150 м2, 180 м2, 220 м2, 250 м2.Близьке це перший комплекс в демократичному сегменті від компанії ПетроСтіль.Концепція Близького абсолютно унікальна - комплекс орієнтований як на людей, що розглядають заміський будинок в якості «ближній дачі», так і на тих, хто шукає житло для постійного, цілорічного проживання.
Будівництво котеджного селища Близьке проходитиме у дві черги: перша планується здати в 4 кварталі 2015 року, друга буде завершена в 2 кварталі 2018 року.

Источник: www.petrostyle.com

Похожие записи:

  1. Будівництво Котеджів Матеріали
  2. Будівництво Котеджів Проекти
  3. Будівництво Котеджів Економ Класу
  4. Будівництво Котеджів з газоблоків
  5. Будівництво Котеджів в Пензі