Будівництво Котеджів Проекти

Будівництво котеджів, виготовлення проектів  Июль 9, 2014 – 07:58

Строительство коттеджа до 100 кв.м. Часом, помітивши небудь простий котедж під ключ, ми завмираємо, і не можемо відірвати погляду від незвичайних форм і пропорцій, або від дорогого будинку під ключ Білгород з красивою і складною дахом, недешевим фасадом з величезним кількістю декоративних деталей.

 

Основним напрямком нашої діяльності є - будівництво будинків у Бєлгороді.За весь період будівництва ми встигли показати себе як бездоганна і успішна у багатьох відношеннях компанія.

 

Будівництво під ключ в Бєлгороді - це реально? Звичайно реально, адже це дешевше, ніж купити квартиру!

 

Починаючи будівництво будинку під ключ Білгород в березні-квітні (а раніше почати можливо тільки, якщо фундамент вже закладено), будинок площею 150 м.кв. (Найбільшою мірою популярний розмір) у стадії «під ключ» Ви отримаєте приблизно через 3-6 місяці.А внутрішній ремонт будинку по дизайн проекту або без нього можливий як влітку так і взимку за умови запуску опалення в будинку.

 

Будівництво котеджів під ключ - це дійсна можливість набуття власного нерухомого майна, за ціною квартири! Готові проекти приватних будинків під ключ Білгород відповідають всім принципам і вимогам сучасного будівництва.

 

Якщо Вам слід від початку і до кінця привести приміщення в порядок з виконанням перепланування, виконати його більш сучасним і затишним, звести котедж під ключ або відреставрувати, звертайтеся в компанію «СтройДизайн», ми завжди раді Вам допомогти.

 

Будівництво будинків у Бєлгороді з газосилікату, керамзитоблоків і цегли - один з основних напрямків діяльності нашої компанії.Подібні технології дозволяють швидко відбудувати теплий і довговічний котедж під ключ, витративши відносно невеликі кошти.Ви можете доручити нам будівництво котеджів під ключ, адміністративні будівлі і будь-які інші малоповерхові споруди.

 

Котедж під ключ з газосилікату:

 

- вигідно, побудувати будинок під ключ з газосилікату дешевше цегли до 30%;

 

- відмінний мікроклімат всередині будинку за рахунок високої паропроникності;

 

- вигідний у поєднанні з сайдингом і штукатурками, не вимагає додаткового утеплення (при товщині стіни 400мм), що дозволяє недорого побудувати будинок.

Источник: xn--d1agccylgi.xn--p1ai

Похожие записи:

  1. Будівництво Котеджів в Латвії
  2. Будівництво Котеджів Відео
  3. Будівництво Котеджів в Пензі