Будівництво Котеджів в Старому Осколі

Стороительство каттеджей в Старом Осколе  Июнь 30, 2014 – 07:15

Фундаментом називають частину будівлі, розташовану під землею і передавальну всі тимчасові і постійні навантаження, які виникають в надземних частинах, на підставу, т.е. грунт. У процесі вибору типу фундаменту потрібно ретельне проведення геологічних досліджень на ділянці майбутніх будівельних робіт.Найчастіше, проведення даних вишукувань здійснюється із залученням співробітників організацій, у яких є допуск на такі роботи.Але з метою економії засобів дослідження грунту можуть проводитися самостійно.Давайте розберемося, яким саме чином.

 

В першу чергу, слід виконати відбір грунту на будівельному майданчику.Найлегше відбір здійснювати за допомогою будівельного бура, необхідного для утворення в грунті дослідних шурфів, глибина яких залежить від проекту, що зводиться на ділянці котеджу.Якщо будівля є малоповерховим (1-2 поверхи) і для його будівництва використовуються легкі будівельні матеріали, максимальною глибиною шурфу має бути 5 метрів.Зводячи 2-х або більше поверхова будівля з важких матеріалів, необхідно бурити на глибину мінімум до 7-10-ти метрів.

 

Шурфів слід робити не менше 4-х, під кожним з кутів майбутньої будівлі.Чим більша кількість шурфів є по периметру фундаменту, особливо при великих розмірах будівлі, тим краще видно стан грунту на будмайданчику.А це дозволяє прийняти правильне рішення про вибір конструкції і типу фундаменту.Крім цього, навіть на маленькій площі ділянки, можуть бути різні види грунту.

 

В ході заглиблення через кожні 0, 75-1 м беруться проби грунту, маркуються та розміщуються окремо один від одного.

 

Застосовуючи вириті шурфи в літній період року, можна визначити, на якій глибині знаходяться підземні води восени і навесні.Для того щоб це зробити, в шурфах, час від часу, фіксується рівень підземних вод (виключивши влучення в шурф талої води та опадів).

 

Для того щоб фундамент добре підходив до місцевості потрібно враховувати кілька об'єктивних показників: величина промерзання грунту в зимовий час, вид грунту, рівень грунтових вод, рельєф місцевості, конструкція і якість матеріалу фундаменту, вага споруди, і т.д.

 

Під час виконання роботи по зведенню фундаменту вкрай важливою є висока кваліфікація будівельної бригади.

 

Види грунтів

 

Грунт - це визначальний фактор, завдяки якому визначається конструкція і довговічність фундаменту, а значить і довголіття котеджу.Поговоримо про основні види грунтів, їх зовнішніх ознаках і характеристиках.

Источник: staruioskol.jimdo.com

Похожие записи:

  1. Будівництво Котеджів Новоріжское Шосе
  2. Будівництво Котеджів з газоблоків
  3. Будівництво Котеджів в Севастополі
  4. Будівництво Котеджів в Орєхово Зуєво
  5. Будівництво Котеджів для Продажі