Будівництво заміського будинку під Ключ

Заміські будинки і ділянки: незвичайні місця  Ноябрь 12, 2014 – 03:51
Будівництво заміських будинків

Кожне з заміських напрямків має свої звичні риси: більш-менш типові ландшафти, певний асортимент заміських об'єктів, рівень цін.Проте скрізь є винятки, які можуть бути вельми цікаві покупцям.

 

Будь-яку статтю про заміської нерухомості прийнято починати з розгляду Всеволожського району, який є найбільш популярним у петербуржців.Так зробимо і ми.

 

З місця в кар'єр

Всеволожский район включає в себе кілька дуже несхожих один на одного заміських напрямків: Мурманське, Колтушское, власне Всеволожську, Токсовское, Новопріозерское, Виборгськоє.В рамках даного огляду у нас немає завдання охопити їх усі, будемо зупинятися на найцікавіших моментах.

Мурманське напрямок Всеволожського району - одне з найбільш доступних, по Мурманської шосе розташовано багато котеджних селищ, де пропонуються відносно недорогі ділянки під самостійну забудову.Так, в межах 15 км від кільцевої автодороги сотка землі коштує 85-100 тис.руб. Єдиний мінус - тутешня природа не настільки мальовнича, як, скажімо, на озерах поблизу Всеволожська або в горбистій північній частині району.

 

Але, як з'ясовується, є й винятки. Так, варто проїхати кілька кілометрів від розв'язки в Разметелево на північ, до села Манушкіна, і ми побачимо унікальні ландшафти - пагорби, практично гори, і оточене лісами озеро.Хоча воно штучне - утворилося на місці видобутку піску, - за видом його практично не відрізнити від природних озер Карельського перешийка.На березі цієї водойми вже побудований котеджне селище «Лазурний».В даний час ведеться будівництво другої черги, яка носить назву «Малинки».Девелопер проекту прекрасно розуміє переваги даної території, тому ціну встановив досить високу - 240 тис.руб. за сотку, плюс 600 тис. руб. становить внесок за підключення інженерних комунікацій.

 

Хто наліво, хто праворуч ...

Наступне цікавий напрямок - Колтушское.Воно включає котеджні селища, розташовані по обидві сторони однойменного шосе.Цікаво, що праворуч від дороги, серед лісів, реалізуються в основному елітні девелоперські проекти, де нерухомість коштує 20 млн руб.і вище. Зате зліва від шосе можна знайти цілком доступні варіанти.Скажімо, в селі Токкарі, серед мальовничих пагорбів, зводиться малоповерховий селище «Токкарі-Ленд», де пропонуються таунхауси за ціною від 4, 7 млн ​​руб.(За секцію площею 130 кв. М).

Источник: alex-son74.livejournal.com

Похожие записи:

  1. Будівництво Каркасного Будинки з Нуля
  2. Будівництво Приватного Будинку з Чого Почати
  3. Будівництво дачного будинку з Чого Почати
  4. Будівництво заміських котеджів