Будівництво будинків з клеєного профільованого Бруса

 Октябрь 24, 2014 – 15:07

Профільований брус

 

Профільований клеєний брус був винайдений на самому початку XX століття.З моменту початку використання цього матеріалу пройшло близько 100 років і протягом усього цього часу удосконалювалися технології виробництва, просочення, клеї, технології обробки та застосування.Сьогодні клеєний брус великого перерізу являє собою високотехнологічний сучасний будівельний матеріал.

 

Ряд тестів, підтверджених сертифікатами, підтверджують те, що профільований брус кращі, в порівнянні з цілісною деревиною, якісні характеристики.

 

Сьогодні близько 30% житлових заміських будинків будуються саме з клеєного профільованого бруса.Практичні жителі США будують з нього близько 85% малоповерхових будинків, європейці - 60.Так само варто відзначити той факт, що цей матеріал набуває все більшої популярності і в Росії, так як ідеально відповідає суворого клімату.

 

Клеєний брус великого перерізу - основа якісного будівництва з екологічно чистих матеріалів

 

ТОВ «ОЛЕС» здійснює виробництво будівельних матеріалів з екологічно чистої деревини Валдайського краю.

 

По порівнянні з цілісною деревиною, клеєний брус великого перерізу має цілий ряд незаперечних переваг, які визначають його довговічність, безпеку експлуатації і надійність застосування в будівельних конструкціях.

Источник: www.zavodoles.ru

Похожие записи:

  1. Будівництво котеджів з клеєного Бруса
  2. ​Переваги будинків з профільованого бруса
  3. Будівництво Котеджів з профільованого бруса
  4. Проекти Котеджів з профільованого бруса
  5. Будівництво будинків з газобетону: що потрібно знати?