Будувати будинок з клеєного бруса

Визначаємося з технологією будівництва: брус або каркас?  Февраль 6, 2015 – 01:32

На сьогоднішній дні існує величезний вибір різних технологій дерев'яного домобудівництва.І дуже часто люди, які мріють побудувати свій дерев'яний будинок, відразу ж стикаються з труднощами вибором: брус або каркас.
Що краще? Як не помилитися? Що прослужить довше? Сьогодні ми розберемося в ключових відмінностях двох популярних будівельних технологій.
Будинок з бруса  
Клеєний брус - матеріал нового підкорення, що прийшов на зміну брусу профільованому.На відміну від свого попередника, в процесі виробництва брус неодноразово пресується, що виключає ймовірність опади конструкції.Деревину покривають спеціальними складами. Завдяки цьому матеріал не буде темніти, а його вогнетривкість підвищується у кілька разів. Kleenyj Брюс випромінювання не носити таку титул.Він скріплюється екологічно чистими клеями, які не завдають шкоди ні людям, ні навколишньому середовищу.Будинки, побудовані з бруса, добре утримують тепло, при цьому вони «дихають» і створюють відчуття проживання в будинку з цілісного кругляка.
Але, збираючись будувати будинок з клеєного бруса, треба враховувати, що вартість його будемо трохи вище, а процес зведення займе куди більше часу.
Каркасний будинок  
Елементи, з яких будуються каркасні будинки, в процесі виробництва нарізають і згодом калібрують.Така технологія зменшує і вартість, і час будівництва. У каркасних будинків є ряд незаперечних переваг перед іншими технологіями.Насамперед, коробку такого будинку можна звести за 2-3 тижні. А далі вже займатися обробкою споруди.Для будівництва не знадобиться важка техніка - всі елементи каркасного будови мають невеликі розміри і малу масу. _MG_8803а Це є плюсом і при зведенні фундаменту - навантаження менше, а значить, заощадити можна буде і при його закладці.Каркасні будинки володіють хорошими звуко-і теплоізоляційними властивостями.Вони екологічно безпечні і придатні для комфортного проживання.Втім, остання властивість характерно всім дерев'яним будинкам.  
Так що ж вибрати, - запитаєте ви, - брус або каркас? Фахівці кажуть, що між цими двома технологіями вибір потрібно здійснювати індивідуально.
Якщо вам необхідний надійний будинок в найкоротші терміни, при цьому ви хочете пристойно заощадити, то рекомендуємо зупинитися на каркасному методі будівництва.
Якщо ж ви готові витратити більше часу і грошей і вам миліше звичні будинку з бруса, то варто звернути увагу на технологію будівництво з клеєного бруса.

Источник: terem-pro.livejournal.com

Похожие записи:

  1. ​Плюси і мінуси будинків з клеєного бруса
  2. Будівництво котеджів з клеєного Бруса
  3. Проекти котеджів з клеєного Бруса
  4. Плюсы и минусы домов из клееного бруса