Будівництво Котеджів для Продажі

Беремо обов'язковий підряд на будівництво котеджу. Приділяємо увагу ...  Декабрь 23, 2014 – 15:19
Современнік307 м ² 84 р

Обов'язковий поспіль на заміській ділянці - гарантія того, що для покупця все буде легко і просто.Потрібно лише вносити гроші за узгодженим графіком - і ваш будинок стане рости сам собою.

 

Будівельники трудяться, а суворі й непідкупні співробітники служби технічного контролю компанії-продавця стежать, щоб роботи велися в строгій відповідності з технологією і належної якості ... Подібні ідилічні картини малюють ті, хто ці самі ділянки з підрядом продає.

 

Але люди, що брали участь в процесі з іншого боку, кажуть, що проблеми-то є.Які вони і як їх уникнути - ці питання вивчав оглядач журналу www.metrinfo. ru.

 

Навряд чи хто стане сперечатися з тим, що сучасне котеджне селище немислимий без комунікацій - доріг, електрики, газу, води.Реклама продаваних об'єктів запевняє, що всі ці «блага цивілізації» в наявності є.Але насправді, коли селище тільки збираються будувати, він являє собою поле, розмічене кілочками, а продавець тільки обіцяє підвести комунікації.Тобто заплатити за них покупець повинен, як правило, вже зараз - а підведуть потім.І виникають питання: а підведуть чи що? І що буде, якщо ні?

 

Найбільші «оптимісти» з числа компаній-забудовників запевняють, що проблем бути не може в принципі." Будівництво kottedžnogo поселення и поспіль podrazumevaet гарантується podvedenie все Kommunikacija Терміни і гарантується оренду з них на службі, - ". Alltek розвитку" категоричний Віктор SUKOVO, заступник gendirektora будівництво, інвестиції компанії- Це обов'язок девелопера: узгодити і підвести всі обіцяні інженерні комунікації.Проблем з ними сумлінну девелопер не допустить - це безпосередньо впливає на його репутацію ».

 

Інші експерти виявилися більш обережними. За їх словами, запізнення з підведенням комунікацій бувають - хтось говорить про це явище як про «частому», інші - як про «нечастому».«Забудовник може зірвати терміни на 1-2 сезони, - каже Олексій Гусєв, комерційний директор компанії« Заміський проект ».- Але є і більш кричущі випадки. Наприклад, в одному селищі на Київському шосе газу немає вже 5 років ».

 

Причини подібного неподобства називаються дві. Перша - недостатній темп продажів. Очевидно, що в ціні, яку платить покупець ділянки в селищі, якась частка йде на комунікації.І так само очевидно, що поки цих покупців не набереться достатня кількість, фінансувати роботи нічим.Тобто забудовник, який піклується про власну репутацію, мав би профінансувати з власних коштів (раз обіцяв!), Але реалії нашого ринку показують, що не так їх багато, цих «печуться».

Источник: consul-stalker.livejournal.com

Похожие записи:

  1. Будівництво Котеджів Матеріали
  2. Будівництво котеджів Відео
  3. Будівництво Котеджів в Латвії
  4. Будівництво Котеджів з газоблоків
  5. Будівництво Котеджів в Пензі