Будівництво будинку на схилі

 Июль 15, 2014 – 14:35

 

Будуємо місцевість

 

Під регіонах місцевості podrazumevaetsâ Структура поверхні - гори, Niziny, пагорби, долини, ущелини, опуклість і vpadiny, Платона.Рельєф визначається ухилом - падінням поверхні, яке розраховується відношенням різниці висоти між двома точками на місцевості до відстані між цими точками, спроектованими на горизонталь (рис.) Або тангенсом кута нахилу лінії місцевості до горизонтальної площини в даній точці.Ухил вимірюється у відсотках. Наприклад, піднесенню 15 м на 100 м переміщення по горизонталі відповідає ухил, рівний 0, 15 (15%).

 

Рівної місцевість вважається у випадку, якщо її нахил складає не більше 3%, малий ухил місцевості - від 3 до 8%, середній ухил - до 20%, крута поверхня має більше 20% ухилу.Кращими з точки зору будівництва є ділянки рівні або з мінімальним (до 3%) ухилом в бік півдня, а також ті, які мають мінімальний ухил від центральної частини вниз з обох сторін (рис.)

 

Майданчики з мінімальним ухилом, найбільш вдалі для будівництва:

 

Тут будівництво максимально полегшено: при такому рельєфі на ділянці можна здійснити різні варіанти розташування будинку та інших будівель.

 

Майданчики з ухилом до 3% можна використовувати при зведенні типових будинків.Будуть потрібні тільки невеликі ухили для відводу води від будов - їх створюють підсипанням грунту, коли за допомогою каменів, гравію, цементу створюється невеликий ухил від будинку до поверхні висотою приблизно 50 см.Ширина підсипки в середньому на 1 - 1, 5 м. ширше, ніж фундамент.

 

Якщо ухил малий - до 7%, то він підходить для будівництва будинків без підвалів.Правда, можливо, що при 5-7% ухилу буде потрібно підсипка грунту з Подгорної частини (рис).

 

Якщо ухил перевищив 8%, нерівність поверхні можна використати для спорудження цокольного поверху.У таких випадках не роблять рівної площадки, а створюють нижній поверх, вирізавши частину масиву схилу.Цей варіант хороший для будівництва підземного гаража, у разі, якщо з боку схилу можливий під'їзд.(Мал.)

Источник: www.builderclub.com

Похожие записи:

  1. Будівництво Будинку Ждановичі
  2. Будівництво Будинку Фотозвіт
  3. Будівництво Будинку з Нуля Відео
  4. Будівництво Будинки в Кредит