Будівництво Котеджів Вітебськ

Вітебський чиновник арештований за будівництво котеджу за  Февраль 20, 2015 – 03:16
будівництво котеджів

Слідчим комітетом порушено кримінальну справу стосовно заступника генерального директора "Вітебскенерго" за фактами зловживання службовими повноваженнями за попереднім місцем роботи, повідомили агентству "Інтерфакс-Захід" у понеділок у відділі інформації та зв'язки з громадськістю СК .

 

"Слідством встановлено, що обвинувачений, працюючи на посаді директора аграрного підприємства Вітебської області, використовував в особистих цілях кошти і будматеріали, які призначалися для реконструкції об'єктів підприємства", - проінформували в комітеті.

 

Там відзначили, що "підставою для порушення кримінальної справи стали матеріали перевірки, проведеної УБЕЗ управління внутрішніх справ Вітебського облвиконкому та Вітебського районного відділу внутрішніх справ".

 

"З матеріалів кримінальної справи виходить, що підрядна компанія, яка виконувала будівельно-монтажні роботи на підприємстві, одночасно зводила особистий котедж посадової особи за рахунок коштів і будматеріалів, які призначалися для об'єктів підприємства.Крім того, в рамках договору з підприємством, обвинувачений особисто підписав документи про застосування підвищувального коефіцієнта виплат будівельної організації з фондів підприємства ", - розповіли в Оїсо.

 

"В результаті неправомірних дій директора, аграрному підприємству заподіяно шкоду в особливо великому розмірі.За даними слідства, в даний час сума становить понад Br10 млрд ", - уточнили в СК.

 

У комітеті повідомили, що "посадовій особі пред'явлено обвинувачення у зловживанні службовими повноваженнями (ч.3 ст. 424 Кримінального кодексу Республіки Білорусь) "." Вилучено майно обвинуваченого на суму близько Br 600 млн.Застосовано запобіжний захід у вигляді взяття під варту. Розслідування кримінальної справи триває ", - проінформували в СК.

Источник: udf.by

Похожие записи:

  1. Будівництво котеджів Відео
  2. Будівництво Котеджів Відео
  3. Будівництво Котеджів в Пензі