Будівництво дерев'яних будинків в Усть-Каменогорську

 Июнь 18, 2014 – 07:52
деревянный дом У сучасному житті багато руху, шуму і повертаючись, додому так хочеться тепла, затишку, спокою.Але от для мешканців багатоквартирних будинків спокій тільки сниться. Тому і виникає мрія про будівництво свого будинку затишного, світлого, теплого і надійного.Все це подарує побудований дерев'яний будинок. До того ж таке будівництво можна виконати самостійно.

Слід відзначити і плюси будівництва дерев'яних будинків:

 

- облаштування теплоізоляції виконується під час монтажу колод;  
- Набагато простіше обладнати продухи, для цього достатньо укласти підкладкову дошку між фундаментом і нижнім шаром колод (в цегляних будинках необхідно заздалегідь передбачити вентиляційний отвір у фундаменті).

 

Незважаючи на переваги важливо звернути свою увагу і на недоліки колод будинків:

 

- оскільки колоди досить важкий будівельний матеріал, необхідно встановлювати більш міцний фундамент (ідеально підходить стрічковий вид фундаменту);  
- Дотримання всіх технологи з укладання стін.

 

Але якщо у власника ділянки немає можливості і навичок будівництва дерев'яного будинку, то можна звернутися за допомогою до фахівців.Будівельні організації виконають весь спектр необхідних робіт, підкажуть з вибором матеріалів і можуть надати послуги по дизайну будинку.Також компанії будують елітні дерев'яні будинки на вимогу замовника.

 

Перед початком будівництва важливо визначити функціональність майбутнього будинку, які кімнати необхідні і взагалі, для чого потрібен будинок.Адже будівництво вимагає вкладень, а навіщо будувати великий будинок, якщо його роль - дачі.Дерев'яний будинок не може не радувати і дарувати відчуття тепла, спокою, а головне, затишку.Тому краще будувати повноцінний будинок для проживання сім'єю, тоді й кошти, вкладені, будуть виправдані.

 

Для будівництва дерев'яних будинків використовують деревину хвойних дерев, яка відрізняється високою міцністю і надійністю.Обов'язково слід покрити дерево спеціальним розчином, який захищає від шкідників.

 
Якщо Ви зважилися на будівництво своїми руками, то необхідно вивчити технологію укладання колод, різновид способів, а також основні вимоги.Що стосується обробки, то дерево не вимагає додаткового облицьовування, навпаки, його неповторний малюнок додасть приміщенню добротності і спроможності.

Источник: sovet-nso.ru

Похожие записи:

  1. Будівництво дерев'яних будинків і котеджів
  2. Будівництво щитові будинки Своїми Руками Відео
  3. Будівництво Приватного Будинку з Чого Почати
  4. Будівництво дачного будинку з Чого Почати
  5. Будівництво Сучасних будинків і котеджів