Як зробити біотуалет

 Декабрь 1, 2017 – 22:04

Як зробити біотуалет, встановити септик, на чому заощадити і інші питання по влаштуванню каналізації в заміському будинку.

Пристрій каналізації - справа недешева і відповідальне, і підготовки вимагає відповідної. Від того, наскільки грамотно і продумано домовласник поставиться до вибору, монтажу та експлуатації споруди, буде залежати, наскільки комфортним і безпроблемним буде життя в цьому будинку. Що врахувати, що допоможе скоротити витрати, як все зробити правильно - вивчаємо досвід порталу по влаштуванню каналізації в темі цього тижня.

статті:

Спасибі жабі: як зробити компостуючий біотуалет своїми руками . Конструюємо апарат для переробки відходів в компост з несподіваних матеріалів разом з учасниками FORUMHOUSE.

Каналізація в заміському будинку: новинки ринку . Автоматичні каналізаційні насосні установки, безшумні труби, установка біологічного очищення - все, що робить життя в заміському будинку комфортною.

Поверхневий септик з еврокуба: своїми руками . Користувач порталу ділиться досвідом виготовлення, а також нюансами експлуатації поверхневого септика, змонтованого з пластикових еврокуба.

Каналізація за містом - саморобні септики як альтернатива готовим ЛОС . Що собою являють саморобні септики, як вони працюють, які конструкції найбільш затребувані серед учасників порталу.

Похожие записи:

  1. Правильна оренда
  2. Подорож автобусом
  3. Интернет провайдер
  4. Ковровая плитка