Проекти Котеджів з Цеглини Красиві

Цегляні будинки та котеджі  Декабрь 26, 2014 – 16:55

Кирпичный дом: раствор для кладки Будинок з цегли - красива і міцна споруда. Різноманітність форми, кольору і фактури цегли дозволяє зводити цегляні будинки по одному проекту абсолютно різними, з урахуванням побажань і естетичних переваг замовника.Але у цегляних будинків є істотний недолік: невисокі теплозберігаючі здібності.Тому при будівництві цегельних котеджів застосовують саман (що збільшує товщину стін) або застосовують додаткове утеплення стін (всередині і / або зовні).

 

Ми будуємо цегляні будинки так:

 
     
  • Зводимо фундамент під цегляний будинок.Він повинен бути масивним, міцним, на даному етапі не можна економити.Вартість фундаменту для цегляного будинку може складати 30-40% усієї вартості будівництва.Вибираємо стрічковий фундамент або монолітний фундамент. Кирпичный дом: кладка Прийнято вважати, що монолітний фундамент набагато дорожче, але у випадку, коли він зводиться під будинок із цегли дане твердження може бути невірним.Іноді під такий будинок доводиться будувати фундаментну стрічку такої товщини, висоти і заглиблення, що монолітна плита коштуватимуть дешевше.У кожному разі, це питання суто індивідуальний, розраховувати і вибирати тип фундаменту потрібно тільки індивідуально, після оцінки грунту на місці будівництва.
  •  
  • Зводимо стіни будинку з цегли. Для з'єднання цегли застосовують цементно-піщаний, цементно-вапняний або цементно-глиняний розчини.Розчини готують до початку робіт, він життєздатний 1, 5-2 години.Цегла укладають ложками (довга сторона розташовується уздовж фасаду) або стусанами (коротка сторона розташовується уздовж фасаду).Шви - це проміжки між цеглою, які заповнені розчином.Нормальна товщина горизонтального шва - 10-12 мм, вертикального - 10 мм.Максимальна товщина швів не повинна перевищувати 15 мм, мінімальна - 8 мм.
  •  

Источник: ocomforte.ru

Похожие записи:

  1. Проекти котеджів з клеєного Бруса
  2. Проекти Котеджів з профільованого бруса
  3. Проекти Котеджів з керамзитного Блоків