Будівництво котеджів План

Бізнес: будівництво котеджів.  Апрель 1, 2014 – 13:53

Сьогодні покупка заміського житла набирає обертів, при чому в усіх регіонах країни.Найчастіше, купити котедж обходиться набагато дешевше, ніж квартиру, якщо вважати за вартістю квадратного метра.Купівля заміського житла особливо користується попитом у невеликих містах, так як там немає проблем з пробками і людині не доведеться добиратися до роботи протягом 2-3 годин.Чи варто сьогодні починати бізнес з будівництва котеджів?

 

Природно це бізнес потребує великих стартових вкладень, особливо, якщо підходити фундаментально.Також варто враховувати, що набагато вигідніше будувати котеджні селища, так як в цьому випадку скоротяться витрати на кожен квадратний метр житла, однак інвестиції потрібні дуже великі, зокрема доведеться купувати велику ділянку землі.

 

Як скласти бізнес-план будівництва котеджів?

 

Для початку варто визначиться, що Ви будете робити самостійно, а для чого залучати сторонніх виконавців.Наприклад, якщо плануються великі інвестиції, то можна відкрити власну будівельну компанію - на перших порах це вийде дорого, зате в довгостроковому періоді окупиться.Якщо ж розглядати будівництво котеджів просто як інвестиції, можна використовувати тільки сторонні компанії, але в даному випадку рентабельність вкладень буде не настільки висока.

 

На першому етапі потрібно вивчити попит на заміську нерухомість в залежності видалення від міста, середні ціни на ринку, порахувати витрати на будівництво, куди варто віднести всі дрібниці і ризики.На цьому етапі звичайно ключовий фактор - це місце розташування ділянки землі, адже іноді прокладка комунікацій робить будівництво набагато дорожче.

 

Не зайвим буде вкладеться і в ландшафтний дизайн, впорядкованість території сильно впливає на попит і на ціни.Взагалі, в даному бізнес варто приділяти увагу саме дрібниць, так як конкуренція на будівельному ринку дуже велика.Однак бояться її не варто, попит також росте, як і конкуренція. Ну а в цілому сьогодні інвестиції в будівництво котеджів є одним з найвигідніших видів вкладень грошей.

Источник: wiki-work.ru

Похожие записи:

  1. Будівництво Котеджів Бізнес
  2. Будівництво Котеджів Відео
  3. Будівництво котеджів Відео
  4. Будівництво Котеджів в Пензі