Будівництво Будинку Sip Панелей Відео

Будинки з СИП панелей: особливості будівництва, достоїнства і недоліки  Январь 8, 2015 – 19:52

Правильний вибір матеріалу для будівництва будинку є серйозною проблемою для більшості забудовників.

 

Не маючи практичного досвіду і знань у галузі матеріалознавства, вони змушені вірити рекламі підприємств, що випускають стінові матеріали.

 

Інформація від них надходить сама суперечлива, оскільки кожен виробничник хвалить свій товар і не завжди об'єктивно критикує недоліки конкурентів.Особливо багато суперечок і дискусій ведеться навколо будівель, що зводяться за канадською технологією.Її основу складають сендвіч панелі (СІП панелі).

 

Вони складаються з двох плит OSB, між якими вклеєна стій утеплювача - пінопласт.

 

Будинок з СИП панелей приваблює замовників високою швидкістю будівництва під ключ та іншими перевагами, які ми докладно розглянемо.При цьому у композитних панелей існують і певні недоліки.

 

Про них ми також розповімо, оскільки без всебічної оцінки цього матеріалу неможливо зробити усвідомлений вибір на такій важливій справі, як будівництво будинку.

 

Переваги технології і матеріалу

 

Високий ступінь заводської готовності є гарантією якості будівлі та важливою умовою для скорочення термінів будівництва.Збірка стінових і покрівельних СИП панелей, елементів підлоги і перекриття відбувається в заводських умовах із використанням сучасного обладнання.Це дозволяє чітко контролювати якість з'єднання шарів панелі і міцність її конструкції.

 

В результаті замовник отримує готовий домокомплект, в якому всі елементи виготовлені в строгій відповідності з проектом.На об'єкті у складальників не залишається простору для самодіяльності, яка часто закінчується шлюбом і дорогої переробкою.

 

, щоб побудувати будинок SIP panelej Своїми руками, і я Замовник, vladeûŝij šurupovertom і nožovkoj. Це істотно знизить вартість квадратного метра і не відіб'ється на загальній якості збірки.

 

Слід зазначити, що не тільки висока складальна готовність сендвіч панелей, а й простий принцип їх стикування є важливою перевагою даної технології.

 

Несучим підставою для такого панельного будинку може бути легкий фундамент з гвинтових паль, за яким укладають обв'язувальний брус.До нього шурупами кріплять стартову дошку, а на неї по черзі встановлюють сендвіч панелі, що з'єднуються за принципом паз-гребінь.

 

Палата зборів на lentočnom основ provoditsâ трохи інакше: obvâzočnuû донедавна krepat НЕ бюстгальтер і безпосередньо до композитної панелі, які perekryvaût підвал.

Источник: greensector.ru

Похожие записи:

  1. Будівництво Будинку з Нуля Відео
  2. Будівництво Будинку з Чого Почати
  3. Будівництво Будинку з Чого Почати Відео