Будівництво Каркасного Будинки з Нуля

Каркасний будинок - будівництво в СПб  Апрель 19, 2014 – 10:55

каркасный дом Фотозвіт будівництва каркасного будинку.

 

Ви вже вирішили будувати каркасний будинок.Підтримуємо ваш вибір! Адже не випадково каркасні будинки складають 80% заміської нерухомості в Європі.Етапи і приклад будівництва двоповерхового каркасного будинку 9 × 17, 5 м3 можна подивитися пройшовши за цим посиланням.

 

Переваги каркасних будинків

 

Надійність і довговічність.

 

Термін служби каркасного будинку може досягати 100 і більше років.У такому будинку будуть жити ваші онуки!

 

Міцність і універсальність конструкції каркасного будинку дозволяє втілити в життя найсміливіші архітектурні ідеї, а технологія його споруди виключає прикрий етап усадки будинку, на який при будівництві брусових будинків йде до 2-х років.Каркасний будинок буде повністю готовий через пару місяців, а при певній товщині шару утеплення і каркаса, в такому будинку можна жити цілий рік.

 

Економічність. Каркасні будинки - самі економічні з розрахованих для всесезонного проживання.За рахунок відмінної теплоізоляції технологія каркасного будівництва істотно знижує витрати на опалення.Можна з упевненістю говорити про ідеальному співвідношенні ціни і якості каркасних будинків.

 

Екологічність та естетичність. Каркасні будинки - відмінний варіант для тих, хто піклується про створення здорового мікроклімату всередині свого будинку. каркасный дом Все тепло-, гідро-і пароізоляційні матеріали підбираються з урахуванням встановлених екологічних норм.Оздоблення, застосовувана при будівництві каркасних будинків, надає необмежені функціональні та естетичні можливості.Ви можете побудувати для себе будинок в будь-якому архітектурному стилі і колірному рішенні.

 

Каркасний будинок - від фундаменту до покрівлі

 

За рахунок легкості конструкції, Каркасні будинки дозволяють використовувати фундамент практично будь-якого типу.Ми допоможемо вам вибрати і закласти оптимальний фундамент.

 

каркасный дом Збірка каркасного будинку здійснюється за допомогою пиломатеріалів, отриманих на власному деревообробному виробництві.Стійки, верхня обв'язка, додаткові стійки, укоси, посилення робляться з дошки (50х150 мм, 40х100 мм, 50х200 мм - чим ширше дошка, тим більше утеплювача можна закласти в каркас будинку).Між фундаментом і каркасом прокладається гідроізоляційний матеріал.З внутрішньої сторони каркаса закладається утеплювач (Rockwool або Paroc) і парозахисної ізоляція (плівки мембранного типу).

 

Зовнішня обробка - обшивка зовнішнього боку будинку сайдингом, вагонкою, імітацією цегли, блокхаусом та іншими сучасними матеріалами надає необмежені функціональні та естетичні можливості для оформлення вашого будинку.

Источник: lespromspb.ru

Похожие записи:

  1. Будівництво Каркасного Будинки в Розстрочку
  2. Будівництво щитові будинки Відео
  3. Будівництво Котеджів та Будинків Відео
  4. Будівництво заміського будинку під Ключ
  5. Будівництво житлового будинку