Будівництво Будинку Ждановичі

ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ "Жданович"  Май 22, 2014 – 11:50
Інформація про об єкт

Історія найбільшого в Білорусі Торгового центру почалася в 1993 році: саме тоді кілька однодумців вирішили організувати недалеко від Мінська салон з продажу автомобілів.Це було наше перше торгівельний заклад. Від нього і бере початок Торговий центр «Ждановичі». У травні 1994 року прийнято рішення Мінського райвиконкому, згідно з яким відведені додаткові землі під будівництво торгового міста.

 

Спочатку це була вузька смуга болотистій низини (між залізницею і шосе Мінськ-Молодечно).Довелося насипати 6 метрів грунту, щоб підняти її до прийнятного рівня.Майданчик заасфальтували - і почалася торгівля.

 

Заміський ринок «Ждановичі» поступово переріс в універсальний ринок, потім став Торговим центром.У назвах відбивалися етапи нашого зростання: торговельні площі додавалися поетапно.З року в рік поліпшувалися умови торгівлі: спочатку з'явилися навіси та речові торговельні ряди, трохи пізніше - Продовольчий ринок, потім - Автомобільний, Будівельний і інші ринки.У числі перших споруд був зупинний пункт електричок «Лебединий».

 

З самого початку керівництвом ринку був узятий курс на самостійність в розвитку.Так виникло власне будівельний підрозділ. На території нашого Торгового центру воно виконує більше 90% будівельних робіт.

 

Поступово вся торгівля в Торговому центрі перейде з відкритих майданчиків у приміщення.І до цієї мети Торговий центр «Ждановичі» послідовно рухається.

 

На сьогоднішній день тут вже побудовані такі великі торговельні об'єкти: - Продовольчий центр - два величезних опалювальних залу з усіма необхідними допоміжними службами; - Три павільйони «Світ Моди» і Торговий містечко «Бутіки» в речовому центрі; - Павільйон «Будівельна виставка» на Будівельному ринку.- Найбільший в Білорусі торговий центр Shopping Mall GRAD, площею більше 30 тис.м2.

 

Сьогодні в ТЦ «Ждановичі» можна купити все: від пучка свіжої зелені, насіння і карамельок до автомобілів провідних виробників світу.

 

Бізнес-центри: "Світ моди"  
Продовольчий центр

 

Будівельна виставка  
ТРЦ Град  
Зоо-ринок  

Источник: vystav.com

Похожие записи:

  1. Будівництво Будинку Фотозвіт
  2. Будівництво Будинку з Нуля Відео
  3. Будівництво Будинки в Кредит
  4. Будівництво Будинки на палях