Будівництво Будинку з Чого Почати

Як побудувати будинок, з чого почати?  Ноябрь 13, 2014 – 03:52

         
 

Що б побудувати будинок Вам необхідно:

 

Придбання проекту

 

При будівництві будинку, першим і основним етапом є вибір і придбання проекту майбутнього будинку.Для вибору проектів Ви можете переглянути галереї проектів нашого сайту або ж скористатися формою пошуку.У Вашому розпорядженні більше 1500 варіантів проектів різної площі, подразделяющихся за матеріалами несучих стін.Всі проекти можна придбати через наш сайт або в офісах продажів:

 

У Санкт-Петербурзі: М.Говорова 35, БЦ "Жовтий Кут", оф. 331, тел.: (812)

 

Дозвіл на будівництво

 

Маючи на руках проектну документацію, Ви без проблем зможете отримати дозвіл на будівництво в місцевому управлінні архітектури, укупі (якщо це необхідно) з технічними умовами на електрику, воду і газ.

 

Якщо у Вас немає часу і бажання бігати по чиновниках, то в Санкт-Петербурзі всі дозволи за Вас можуть отримати наші фахівці (орієнтовна вартість послуг - 20 000-50 000 рублів - залежить від місця передбачуваної забудови і наявності необхідних документів).По цікавлять Вас, будь ласка, звертайтеся до

 

Договір на будівництво будинку

 

Маючи на руках проектну документацію і дозвіл на будівництво (якщо воно необхідно) Ви можете приступати до будівництва будинку, для цього необхідно лише укласти договір на будівництво з будь будівельною організацією.

 

Якщо місце будівництва Вашого будинку знаходиться в радіусі 300 км від Санкт-Петербурга чи Москви, то оптимальним варіантом буде підписати договір на У Санкт-Петербурзі: М.Говорова 35 БЦ "Жовтий Кут" з. 331, тел:. (812)

 

Источник: www.project-home.ru

Похожие записи:

  1. Будівництво Будинку Фотозвіт
  2. Будівництво Будинку Ждановичі
  3. Будівництво Будинку з Чого Почати Відео